İş sahibi/işletmeci

Programa genel bakış Servis Merkezi Desteği Valvoline'a DanışValvoline Homepage Lubricant Advisor About Ashland

Neden bir Valvoline Servis Merkezi olmalısınız?

Valvoline, güçlü bir markaya sahip güçlü bir ortaktır. 

Bir Valvoline Servis Merkezi iş sahibi/ortağı olarak, bağımsız otomotiv atölyelerinden oluşan tüm-Avrupa çapındaki büyüyen bir ağın parçası olursunuz. İşiniz derhal, küresel bir itibara sahip anında tanınan bir marka ve iş dünyasında en çok güvenilen isimlerden birisi olan Valvoline ile ilişkilendirilir.

Valvoline Servis Merkezi konsepti, kendi kimliğinizi ve işletme kontrolünüzü sürdürürken, bağımsız servislere küresel ölçekte seçkin bir markanın gücünü ve önde gelen bir otomotiv endüstrisi tedarikçiyle ortaklığı sunmak için tasarlanmış kapsamlı bir programdır. Valvoline'ın güvenini ve markamızın, ürünlerimizin, bakım programlarımızın ve teknik uzmanlığımızın katma değerini kazanırsınız.

Program, bireysel ihtiyaçlarınıza ve gerekliliklerinize uyan değer paketli bir ortaklık sunar. Çok çeşitli iş desteği araçları; etkin tabele ve giydirme araçları, verimliliği ve kârlılığı en yükseğe çıkaran ihtiyaca göre ticari bir paket, etkili pazarlama araçlarını içeren geniş kapsamlı pazarlama programları ve ayrıca geniş bir teknik ve ticari eğitim programıyla birlikte Valvoline Servis Merkezinin bir parçası olarak sunulur.

 
Valvoline brands
SynPower MaxLife DuraBlend Turbo VR1 Racing ProFleet AllFleet Valvoline HD Premium Blue Tectyl VPS
ashland